Hakkımızda-1

Hakkımızda-1

Hakkımızda

Gün geçtikte lüks olmaktan öte ihtiyaç haline gelen ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın gibi mekanik tesisat konularında yerinde keşiften projelendirmeye, proje aşamasından uygulamaya, uygulama aşamasından kalite kontrol ve teslim aşamasına kadar tüm hizmetleri her noktada verimli, çevreci ve en sürdürülebilir şekilde iş ortaklarımıza optimum maliyetle cevap vermeyi hedefledik.

  • Rezidans ve Konutlar
  • İş Merkezleri ve Plazalar
  • Okullar ve Yaşam Merkezleri
  • Hastaneler
  • Alışveriş Merkezleri
  • Endüstriyel Tesisler

ve diğer yapılarda çevreyi koruyan, sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji kaynaklarını daha çok kullanabilen sistemler, ulusal ve uluslararası normlara uygun,  yatırımcıya ve kullanıcıya işletme maliyeti optimize edilmiş sistemlerin tam zamanında teslim edilmesi misyonumuz olarak belirlenmiştir.

VİZYONUMUZ
Hexagon Mekanik olarak bugünden daha iyi yarınlar için, faaliyet gösterdiğimiz her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır.  Bu doğrultuda çalışanlarımızı korumaya odaklı programlar uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Hexagon Mekaniği gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ
topluma fayda sağlama” vizyonu doğrultusunda taahhüt hizmetlerine odaklanan, bölgesinde faaliyeti konusunda söz sahibi bir firma olmaktır. Çalışanlarımıza, ve faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlara maksimum fayda sağlamayı ve kaliteli hizmet üretmeyi amaçlıyoruz. Yaptığımız her işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.

HexagonMekanik'te “topluma fayda sağlama” adını verdiğimiz ilkeyi gerçekleştirmek için; yaptıklarımızla toplumda olumlu bir etki bırakırken aynı zamanda iş ve finansal açıdan da başarı elde etme konusunda kararlıyız.

GÜVENİLİR ÜRÜNLER, BAŞARILI PROJELER...
Hexagon Mekanik 17 yıldır mekanik sektöründe sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Endüstriyel tesisler, Hastane projeleri, toplu konutlar, spor tesisleri, eğitim kampüsleri ve sanat yapılarına kadar uzmanlık alanındaki işlerde faaliyet göstermektedir.

Hizmetlerimiz, diğer yapılarda çevreyi koruyan, sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji kaynaklarını daha çok kullanabilen sistemler, ulusal ve uluslararası normlara uygun, yatırımcıya ve kullanıcıya işletme maliyeti optimize edilmiş sistemlerin teslim edilmesi olarak belirlenmiştir. Kurulduğu ilk andan itibaren şirketimiz, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Mekanik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Sektörümüzdeki "başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir" prensibiyle çalışan Hexagon Mekanik, bugün ve gelecekte ülkemiz ve insanlarımız için hizmet vermeye devam edecektir. Hexagon Mekanik için zirve durmak İstediği Yerdir.


Hakkımızda-2

Hakkımızda-2